Cykl wykładów

EWAKUACJA Biuro Szyfrów we wrześniu 1939 r.
Po wakacyjnych spacerach śladami Enigmy wracamy do wykładów otwartych w szyfrokontenerze. Rozpoczynamy 17 września o godz. 18.00, kiedy to wysłuchamy prelekcji Tomasza Orłowskiego z zespołu ds. muzeum Enigmy na temat dramatycznej walki o utrzymanie tajemnicy złamania Enigmy w obliczu wybuchu wojny i szybkich postępów wojsk niemieckich.
 
Termin wykładu wybrany jest nieprzypadkowo. Data 17 września 1939 roku, która kojarzy się najczęściej z datą wkroczenia wojsk sowieckich na terytorium II R.P. ma bezpośredni związek z historią Enigmy. Tego samego dnia ewakuowany z Warszawy zespół Biura Szyfrów przekroczył granicę uchodząc szczęśliwie na Rumunię, by podjąć próbę przedostania się do Francji.
 
Warunkiem udziału w prelekcji jest bezpłatna rejestracja. Aby zarezerwować miejsce należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.enigmacentrum.pl/prelekcje. Ilość miejsc ograniczona.
 
ZAPRASZAMY,
 
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Wybrana data to:

Aby wysłać prośbę o rezerwację na ten termin należy podać swoje dane kontaktowe:

Aby zarezerwować wybraną datę, wejdź na swoją skrzynkę e-mail i wejdź w link, który Ci przesłaliśmy. Jeśli nie otrzymałeś maila, sprawdź folder spam, a następnie skontaktuj się z nami. Ekipa enigmacentrum.pl

Prośba o usunięcie danych osobowych

Jeśli rejestrowałeś się na tej stronie i chcesz usunąć dane osobowe skorzystaj z tego formularza:

UWAGA! Dane osobowe związane z rejestracją są automatycznie usuwanie po upływie 1 miesiąca od terminu wydarzenia.

X

ENIGMA CAFE

Podaj rok, w którym odbył się Kurs Szyfrów w Poznaniu:


[o Enigma Cafe...]